Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Kancelarie frankowe Szczecin
Szukam prawnika, kancelarii dla frankowiczów która specjalizuje się w unieważnianiu umów frankowych z okolic Szczecina. Prawnik który zajmie się moją umową, doradzi, ale jednocześnie nie zedrze ze mnie ostatniej złotówki. Proszę o kontakt, info!!! Wolałabym kogoś sprawdzonego, doświadczonego i godnego polecenia.
Odpowiedz
Też jestem na etapie poszukiwań i po kilku konsultacjach z osobami z kredytami większość jest zdania, że nie ma znaczenia miejsce z którego bierzesz prawnika. Ja jestem z Poznania też szukałem na początku z Poznania ale wszyscy twierdzą, że nie ma co się ograniczać i trzeba szukać sprawdzonego prawnika z dowolnego miasta który przedstawi jasną umowę, ma jasną strategię walki, sukcesy na koncie no i oczywiście finansowo oferta będzie dobra
Odpowiedz
Trzeba poczytać zacząć od tego aby sprawdzić gdzie będzie toczyła się twoja sprawa i zobaczyć oferty choć tutaj w przypadku frankowiczów gra idzie o dość wysoką stawkę dlatego raczej nie oszczędzamy na prawniku ale też wybieramy go z głową. Wysoka oferta nie zawsze oznacza wysoką jakość obsługi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości