Walczymy z bankami
Reklamy od kancelarii frankowych - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Reklamy od kancelarii frankowych (/Thread-Reklamy-od-kancelarii-frankowych)



Reklamy od kancelarii frankowych - Marogardzka - 01-10-2020

Czy zauważyliście, że w ostatnim czasie ilość reklam od kancelarii frankowych przekracza wszelkie wyobrażenia. Codziennie atakują mnie z każdej strony. Na maila i wszędzie gdzie się da - nawet na adres firmy - służbowy!!!. Zastanawiam się czy każdy tak ma każdy i to przypadek czy poprostu ktoś gdzieś sprzedał moje dane do tych firm?


RE: Reklamy od kancelarii frankowych - Lucjuus12 - 01-10-2020

Tak po wyroku TSUE nastąpił zmasowany atak. Z kilkoma były rozmowy. Nie mają pojęcia co mówią a przedstawiają się jako super specjaliści. Mnóstwo firm powstało, prawnicy którzy robili innego typu sprawy, nie potrafią robić spraw frankowych a cały czas nagabują i wysyłają spam


RE: Reklamy od kancelarii frankowych - Untratnt - 01-10-2020

Wielu amatorów chce się wbić w ten sposób na rynek. Najczęściej różne spółki z o.o. gdzie przecież są setki ostrzeżeń aby nie korzystać z takiego czegoś. Ale są też reklamy radców prawnych ci już idą na bezczela bo zakładają sobie spółki tylko do reklamy.

RADA JEST PROSTA! DOSTAJESZ SPAM ALBO REKLAMĘ O POMOCY FRANKOWICZOM to bardzo dobrze - zanotuj sobie nazwę firmy czy kancelarii aby przypadkiem nigdy zniej nie skorzystać i aby innych ostrzec. To jest najelepsza metoda


RE: Reklamy od kancelarii frankowych - Holokkhol - 01-11-2020

Powiem tak nie mam problemu z reklamami "kancelarii", które wysyłaja mailing na mojego darmowego maila chociażby na onet.pl . Mam maila za darmo i zgodziłem się na reklamy. Dostaję reklamę czytam, szkoda mi ludzi którzy się na to nabierają i koniec. Ale jak przychodzi mi typowy chamski SPAM za pomocą formularza na stronie mojej firmy to mnie szlag trafia.


RE: Reklamy od kancelarii frankowych - Boleksy3 - 01-12-2020

Mnie najbardziej brzydzą radcy prawni zakładający teraz spółki z o.o. aby nagabywać frankowiczów


RE: Reklamy od kancelarii frankowych - usarmy - 01-14-2020

(01-12-2020, )Boleksy3 napisał(a): Mnie najbardziej brzydzą radcy prawni zakładający teraz spółki z o.o. aby nagabywać frankowiczów

Codziennie takie coś dostaje kolorowe reklamy od prawników co nie potrafią zapewnić sobie klientów poprzez jakość pracy tylko muszą spam wysyłać


RE: Reklamy od kancelarii frankowych - Bakster - 01-16-2020

Na pewno nie wybierać prawnika co trafia do nas z reklamy. Tylko z polecenia. Mamy tu bardzo delikatne sprawy i chwiejne orzecznictwo. To musi być zegarmistrzowska precyzyjna robota prawnicza a nie kolorowe obrazki i piękne slogany


RE: Reklamy od kancelarii frankowych - Proote - 01-23-2020

Każdy musi jakoś dotrzeć do klienta. Prawnicy też. Jednak kancelarie dla frankowiczów to branża specyficzna. Ci najlepsi poprostu nie muszą się reklamować bo i tak nie wyrabiają.


RE: Reklamy od kancelarii frankowych - Hakson - 01-24-2020

Teraz już mniej ale była faktycznie prawdziwa plaga spamu od kancelarii