Walczymy z bankami
Kancelaria frankowicze Wrocław - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Kancelaria frankowicze Wrocław (/Thread-Kancelaria-frankowicze-Wroclaw)

Strony: 1 2 3


Kancelaria frankowicze Wrocław - Układowy - 10-28-2019

Kogo teraz polecacie we Wrocławiu do prowadzenia sprawy frankowej. Z tego co pamiętam we Wrocławiu nie było zbyt wiele kancelarii wyspecjalizowanych z doświadczeniem?


RE: Kancelaria frankowicze Wrocław - Bystry67 - 11-18-2019

A dlaczego akurat we Wrocławiu gdzie składasz pozew?


RE: Kancelaria frankowicze Wrocław - Układowy - 11-18-2019

Dzięki za zainteresowanie ale po długiej analizie i porównaniu kancelarię już wybrałem i sprawę zleciłem. Prawnika szukałem we Wrocławiu bo chciałem mieć możliwość dokładnego obgadania sprawy z adwokatem i pozew także będzie składany we Wrocławiu


RE: Kancelaria frankowicze Wrocław - Bystry67 - 11-18-2019

We Wrocławiu to raczej wielu dobrych specjalistów frankowych nie ma. Słyszałem, że dobry jest mec. Borowski i to chyba tyle. W Warszawie wybór większy ale tam też inne ceny...


RE: Kancelaria frankowicze Wrocław - Układowy - 11-18-2019

To właśnie moja kancelaria. Z cenami to trzeba też analizować dokładnie. We Wrocławiu wiadomo, że taniej ale trzeba też liczyć dojazdy i wtedy sobie skalkulować. A też trzeba założyć 3 dojazdy. Borowski wygrywa tym, że nie ma w umowie premii za sukces co generalnie jest sporą korzyścią u mnie ok 10 tyś zł. Ogólnie ceny po TSUE powariowały. W dobrych kancelariach zamiast spadać to rosną


RE: Kancelaria frankowicze Wrocław - Bogus_1 - 11-18-2019

Bez premii za sukces to super oferta. Jakie sobie teraz ceny życzą poza stolicą?


RE: Kancelaria frankowicze Wrocław - Arthuuro - 11-18-2019

A takie miały być obniżki cen po wyroku TSUE! I gdzie obniżki cen kancelarii? Ci co poszli teraz walczyć zapłacą za tę usługę najwiecej...


RE: Kancelaria frankowicze Wrocław - Jeleniaszka - 11-18-2019

Nikt rozsądnie myślący nie mówił, że po wyroku TSUE dobre kancelarie zrobią obniżki. Było oczywiste, że ceny utrzymają lub nawet podwyższą. Przecież wiadomo, że każdy będzie chciał sprawdzoną kancelarię a nie jakieś instytuty frankowiczów czy inne spółeczki. Wiadomo teraz jak chcesz tanio to możesz mieć bardzo drogo bo dajesz sprawe do niewiadomo kogo. Chcesz mieć dobrze musisz zapłacić ale też z tym nie przesadzajmy. Skoro słyszy się, że we Wrocławiu dobra kancelaria daje stawki bez premii za sukces to jest bardzo dobrze (pytanie jeszcze ile tam jest podstawowego wynagrodzenia oczywiście). I nadal powtarzam, że dobry prawnik frankowy ma teraz pracy na kilka lat więc jak ktoś liczy na zniżki w dobrych kancelariach to się niestety nie doczeka. Tak działa rynek. I wcale ci co idą teraz nie zapłacą najwięcej. Najwięcej płacą ci co mozno oszczędzają na początku i sprawe przegrają


RE: Kancelaria frankowicze Wrocław - Holokkhol - 11-18-2019

(11-18-2019, )Bogus_1 napisał(a): Bez premii za sukces to super oferta. Jakie sobie teraz ceny życzą poza stolicą?

Ceny w kancelariach frankowych są różne i dla każdego inne. Takie pytanie o cene za prowadznie sprawy nie ma żadnego sensu. Po pierwsze niektóre kancelarie mają inne ceny w zależności od banku. Inne masz ceny jeśli masz kredyt w Getin Bank inne w mbank a jeszcze inne w Fortis. Inne kancelarie nie rozróżniają cen według banków ale inne masz ceny na kredyt indeksowany a inne na denominowany. Wszystkie kancelarie mają inne ceny w zależności od kwot jakie możesz odzyskać. Inne ceny będą jeśli dzieki wygranej zyskasz 80 tyś a inne jak 160 tyś. Dlatego nie ma żadnego odniesienia i ceny dla różnych umów porównać się nie da. Jedyny sposób to wysłać swoją umowę do kilku dobrych kancelarii i porównać. Kancelarie też biorą premie za sukces ale jak widać można wyszukać dobrą kancelarię co tej premi nie weźmie. Prawnika nie szuka się w ten sposób, że pytasz o cenę na forum. Na forum możesz zapytać o sukcesy, o jakość obsługi? Ceny to musisz porównać samodzielnie


RE: Kancelaria frankowicze Wrocław - Mi765mo - 11-22-2019

Szukając kancelarii we Wrocławiu trzeba być ostrożnym. Akurat w tym mieście poluje wiele spółek z o.o. i s.a bardzo mocno się reklamują. Więc podstawowa rzecz to wykuluczyć wszystko co jest spółką nawet jeśli zapewniają, że są połączeni z jakąś kancelarią adwokatów lub radców prawnych. Same już tego typu kombinacje mogą być niebezpieczne