Walczymy z bankami
Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? (/Thread-Kancelarie-frankowiczow-ile-kosztuja-ile-procent-biora-po-wygranej)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Hetman - 10-07-2019

Trzeba być wyjątkowo głupim aby godzić się na stawki premii za sukces 20-30% to jest gorsze jeszcze oszustwo niż same kredyty frankowe. Proszę sobie policzyć jak ogromne są to sumy i często płacone to będzie z własnej kieszeni bo takie są zapisy w umowach - 7 dni po wyroku a przecież bank od razu kasy nie odda. Minie z miesiąc a może i 3


RE: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Zołi_01 - 10-09-2019

To inaczej w Warszawie którą kancelarie teraz polecicie ?


RE: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Boleksy3 - 10-10-2019

Premia za sukces oczywiście zgadzam się może przez to prawnik będzie się jeszcze bardziej przykładał. Ale na pewno nie więcej niż 5%


RE: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Mijkron - 10-11-2019

Polecam bardzo dobry materiał jak ktoś poszukuje kancelarii do kredytu frankowego https://youtu.be/kNUnyuiwlqM - poruszają chyba wszystkie najważniejsze zagadnienia! Polecam uwadze


RE: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Grysli45 - 10-12-2019

Wszystkie dobre kancelarie nadal biorą premie za sukces w sprawie? Jak ona jest naliczana dokładnie?


RE: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Marek677 - 10-14-2019

(10-12-2019, )Grysli45 napisał(a): Wszystkie dobre kancelarie nadal biorą premie za sukces w sprawie? Jak ona jest naliczana dokładnie?

Z lepszych chyba prawie wszystkie. Ale nie oszukujmy się 2-4% po wygranym procesie chyba nie jest problemem?


RE: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Norbert xy - 10-17-2019

Witam, Te procenty w przypadku wygranej od czego dokładnie są liczone. Jak to wygąda w przypadku umowy indeksowanej i denominowanej. Co jeśli generalnie bank nie odda nam pieniędzy tylko dojdzie po sprawie do obniżenia salda kredytu?


RE: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Obserwatoronz - 10-20-2019

Jeśli dojdzie do obniżenia salda kredytu to procent pewnie jest liczony od tego. Są różne umowy z kancelariami więc dobrze na początku dokładnie uzgodnić od czego jest to liczone i zrobić symulacje ile to wyjdzie dokładnie. Każda kancelaria przed zleceniem sprawy robi takie symulacje za darmo.  Trzeba dowiedzieć się ile czasu będzie na zapłacenie tej kwoty i ewentualnie od razu w umowie uzgodnić raty...Trzeba też koniecznie w umowie mieć zapis, że kwota np 4% ale nie więcej niż i kwota określona w złotych. Dobre kancelarie nie robią z takimi zapisami problemu. Ewentualnie szukać kancelarii która robi bez premii za sukces ale z tego co słyszłem to z dobrych kancelarii premi nie bierze tylko adwokat Paweł Borowski z Wroclawia pytanie tylko czy po wyroku TSUE utrzymał taką oferte.


RE: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Czekoladd - 10-23-2019

Fajnie, że dajecie tu dużo dobrych porad. Od 2 tyg szukam dobrej kancelarii do prowadzenia sprawy frankowej. Sytuacja jest dość trudna. Na początku zależało mi na małej płatności na początku a dużym wynagrodzeniu za sukces. Ale jak się naczytałem w internecie to chyba zmieniłem zdanie. Chyba jednak lepiej w obecnej sytuacji zaplacić więcej sprawdzonej kancelarii z którą szansa na zwycięstwo jest duża niż przyoszczędzić i wybrać średnią kancelarie i liczyć na wygraną. No ale w razie wygranej to trzeba im będzie oddać kupę kasy. Co sądzicie?


RE: Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej? - Marek677 - 10-24-2019

(10-23-2019, )Czekoladd napisał(a): Fajnie, że dajecie tu dużo dobrych porad. Od 2 tyg szukam dobrej kancelarii do prowadzenia sprawy frankowej. Sytuacja jest dość trudna. Na początku zależało mi na małej płatności na początku a dużym wynagrodzeniu za sukces. Ale jak się naczytałem w internecie to chyba zmieniłem zdanie. Chyba jednak lepiej w obecnej sytuacji zaplacić więcej sprawdzonej kancelarii z którą szansa na zwycięstwo jest duża niż przyoszczędzić i wybrać średnią kancelarie i liczyć na wygraną. No ale w razie wygranej to trzeba im będzie oddać kupę kasy. Co sądzicie?

W innym wątku jest ciekawy komentarz na ten temat. W skrócie - jeśli poszukujesz opcji mała opłata na początku i duże wynagrodzenie za wygranie sprawy to zaczynasz szukać wśród ofert gdzie pojawia się wielu kombinatorów i kancelarii bez doświadczenia. Czyli wchodzisz na pole minowe na którym musisz bardzo uważać. Najlepsze kancelarie z nie stosuja już premii za sukces większej niż 8% przeważnie. Zwróć też uwagę, że one mają na swoim koncie już wygrane więc wiedzą jak walczyć z bankiem tak więc nie przeliczasz tego w ten sposób, że im większa premia tym prawnik bardziej się stara.