Walczymy z bankami
Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze (/Thread-Lista-Kancelarii-Kredyty-Frankowe-Kancelarie-Frankowicze)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Osztywalo - 11-12-2018

Trudno powiedzieć to tak jak byś miał wybrać pomiędzy Cristiano Ronaldo a Messi. Jeden i drugi to genialny zawodnik i mają za sobą wiele pięknych meczy. Nawet jeśli masz większe sympatie do jednego z nich to i tak doceniasz kunszt gry drugiego i miło się to ogląda, ba a nawet w niektórych meczach jeśli nie grają przeciwko sobie to kibicujesz temu drugiemu. Mniej więcej tak jest w tym przypadku z tego co wynika z rozmów z ich klientami. W moim przypadku czynnikiem decydującym będzie raczej cena.


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Ekwadorka - 11-12-2018

Że Mazur jako Messi Big Grin nie wiem dlaczego ludzie tak go polecają. To zagadka nie do wyjaśnienia.


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - xxxfrot - 01-12-2019

Proszę o namiar na dobrą kancelarię od spraw frankowych z Wrocławia. Dziękuję


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Newus999 - 01-21-2019

Także jestem zainteresowany dobrą kancelarią ale mam bardzo ograniczony budżet, jednak nie chcę brać przypadkowych firm tylko sprawdzonego adwokata lub radcę prawnego. Kogo polecacie. Najlepiej w Łodzi


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - xxxfrot - 02-01-2019

Trudno tu się doczekać o informacje. Zero solidarności jak już ktoś ma dobrego prawnika to nawet się tym nie chce podzielić. A wiadomo im więcej dobrze prowadzonych naszych spraw tym więcej korzystnych wyroków i cała nasza sprawa stanie się głośniejsza


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Sammak - 02-02-2019

Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Przecież wszystkie informacje są w tym wątku


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Ni55no44 - 02-13-2019

Czy wszystkie kancelarie liczą sobie sucess fee od wygranej sprawy? Czy jest jakaś dobra kancelaria która robi sprawy ale nie ma później tych dodatkowych kosztów sucess fee?


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Szpinak - 02-13-2019

Z tego co wiem to z lepszych wszystkie biorą, ewentualnie biorą dużo większą opłatę wstępną i wtedy bez sucess. Z lepszych kancelarii sucess fee nie bierze adw. Borowski i przy tym ceny bazowe są konkurencyjne. Musisz jednak dokładnie wypytać bo czasem dużo zależy od banku gdzie masz umowę, kwoty kredytu, aneksów i ewentualnych możliwych komplikacji. To są bardzo zróżnicowane sprawy więc cieżko powiedzieć coś o wynagrodzeniu, nieraz 2 podobne sprawy mają różne ceny za prowadzenie sprawy. Samo liczenie sucess fee w różnych kancelariach też jest różnie liczone


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Dinodihn - 02-17-2019

Macie namiar które z kancelarii teraz nie bierze sucess fee i KZP?


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Uttegro - 02-17-2019

Bez success fee znajdziesz, KZP bierze każdy. Nie ciśnij z ceną tak bardzo w dół bo się przejedziesz. Dobry prawnik musi liczyć. Koszty dla prawnika w tych sprawach to standard, ciesz się jak wynegocjujesz dobrą stawkę bez success fee