Walczymy z bankami
Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze (/Thread-Lista-Kancelarii-Kredyty-Frankowe-Kancelarie-Frankowicze)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Nixoni2 - 11-10-2018

Z mojej listy prawników do wyboru do sprawy frankowej wylecieli od razy ci którzy kiedykolwiek robili pozwy grupowe z frankowiczami. Jeśli ktoś kiedyś miał czelność wciągnąć ludzi w takie procesy, a nie wierze że oni nie wiedzieli jak to się będzie ciągnąć i jak się może skończyć, nie jest absolutnie wiarygodny


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Mymusic - 11-10-2018

Sosnowski Jacek Adwokat,Orski, Mazur i wspol - z tego co wiem kancelarie z sukcesami i rzetelnie prowadzące sprawy


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Apapapa - 11-10-2018

Adwokat Paweł Borowski z Wrocławia podobno dobry ma chyba nawet wygrane z Deutsche bank i PKO BP pytanie też jakie ma ceny? Czy zawsze brak success fee w umowie?


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Obrotnica - 11-10-2018

A czy może ktoś zna kancelarię od spraw frankowych która poprowadziłaby pozwy za sama premie od sukcesu i ewentualnie niewielka wpłatę na początku do 4 tys zł. Obecnie mam sytuacje gdzie tylko takie rozwiązanie pozwoli mi na pozwanie banku


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Barbacza - 11-11-2018

Za 4 tyś to nawet dobrego adwokata do rozwodu nie znajdziesz a co dopiero do skomplikowanej sprawy o kredyt frakowy.

Na margnesie wydaje mi się, że w grze o tak wysoką stawkę oszczędność na początku może się dobić czkawką


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Isztandal - 11-11-2018

Trzeba napisać sobie jasno. Chcesz pozwać bank i mieć pewność, że masz dobrego sprawdzonego prawnika przygotuj nie mniej jak 10 tyś. zł za 1 instancje

Teraz jak nigdy my frankowicze jesteśmy narażeni na powierzenie sprawy firmom, prawnikom ale także adwokatom czy radcom prawnym niestety bez doświadczenia. Takich jednostek pojawiają się dziesiątki, każdy chce "wejść" w temat kredytów frankowych i często właśnie aby pozyskać klientów głównym czynnikiem jest cena. Trzeba bardzo uważać co do spółek z o.o. to temat jest mam nadzieję jasny ale pojawiają się także prawnicy w tym adwokaci którzy nigdy takich spraw nie robili ale potrafią doskonale o tym opowiadać i przekonywać do powierzenia im sprawy a wisienką na torcie jest właśnie niższa cena. Nie raz to nie jest znaczna różnica bo potrafią tak czarować, że kancelaria z niewielkim doświadczeniem zaproponuje cenę 2 tyś niższą niż kancelaria która przerobiła już dziesiątki spraw i ma też wygrane sprawy frankowe.

Na te sprawy niestety rzuca się każdy zwłaszcza teraz. Ostatnio znajomy z pracy pochwalił mi się, że szukał prawnika. Wcześniej nie rozmawialiśmy. Pokazał mi kilka nazwisk adwokatów i radców prawnych którzy jego zdaniem to najlepsi prawnicy od spraw frankowych a okazało się, że żadna z tych kancelarii nie jest znana w środowisku frankowiczów. Ba niektórzy z tych adwokatów przyjmowali klientów w biurach na godziny....To chyba mówi wszystko

Warto się trzymać tej listy która była stworzona kilka lat temu i dodatkowo jeszcze weryfikować czy kancelarie nadal się przykładają do prowadzenia spraw


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Szyneczka - 11-11-2018

Jakie 10 tyś? Kancelarie z listy najlpeszych kancelarii frankowych liczą sobie 2 razy tyle za pierwszą instancje sobie życzą.


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Mecholibee - 11-11-2018

Wszyscy mówią o wysokich cenach jakie dają kancelarie frankowiczów ale czy ktoś ostatnio faktycznie to sprawdzał i jakie oferty dostaliście i od kogo?


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Osztywalo - 11-12-2018

Dobrze przeanalizowałem temat i obecnie czekam na oferty tylko od adwokata Jacka Sosnowskiego i radcy prawnego Roberta Mazura. Jeszcze nie mam cen ale to jedynie 2 kancelarie które moim zdaniem teraz mają odpowiednią ilość prawników i doświadczenie aby dobrze prowadzić sprawy


RE: Lista Kancelarii - Kredyty Frankowe Kancelarie Frankowicze - Sztuher - 11-12-2018

Też myślę o tych dwóch kancelariach pytanie którą wybrac?