Walczymy z bankami
Kancelarie frankowe ranking - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Kancelarie frankowe ranking (/Thread-Kancelarie-frankowe-ranking)

Strony: 1 2 3


Kancelarie frankowe ranking - Tylejej - 11-23-2018

Jestem na etapie wyborze kancelarii, czy gdzieś jest jakiś prowadzony ranking aby można było bardziej "poznać" kancelarię przed zleceniem sprawy?


RE: Kancelarie frankowe ranking - sikkor - 01-12-2020

Jeśli chodzi o kancelarie frankowiczów masz jeden jedyny dobry ranking który jest od 2016 r. http://www.kancelariefrankowe-ranking.pl ale to bardziej w ramach uzupełnienia informacji. Najpierw poszukaj co i jak a ewentualnie na końcu zobacz ranking. Z tego co teraz widze pierwsze kancelarie z tego rankingu są faktycznie zaufane i sprawdzone


RE: Kancelarie frankowe ranking - Montrago12 - 01-12-2020

Dokładnie jeśli już jakiś ranking kancelarii frankowych to tylko ten. Na nic innego nie ma co patrzeć. W sumie to nie ma co patrzeć też na rankingi obecnie już wiadomo jakie kancelarie są dobre, jakie są średnie a jakie mają jedynie dobrą reklamę i marketing


RE: Kancelarie frankowe ranking - Erni123 - 01-12-2020

O kurcze, że ja tego rankingu nie znałem wcześniej. Ale w sumie sam doszedłem do podobnych wniosków podczas moich poszukiwań


RE: Kancelarie frankowe ranking - Praszszsz - 01-12-2020

A od kiedy tych kancelarii frankowych jest tak długo, że trzeba aż im ranking robić? Big Grin


RE: Kancelarie frankowe ranking - $$$$44$$ - 01-12-2020

(01-12-2020, )Praszszsz napisał(a): A od kiedy tych kancelarii frankowych jest tak długo, że trzeba aż im ranking robić? Big Grin

No właśnie w tym rzecz. Dobrych kancelarii prawie nie ma ale sprawami frankowymi zajmować się chce każdy. Mnie gdzie nie jestem to cały czas ktoś pyta a dobre kancelarie frankowe we Wrocławiu to które, dobre kancelarie frankowe Warszawa Pan poleci a w Krakowie a w Gdańsku która dla frankowiczów najlepsza? Ludzie nie wiedzą a jak z nimi rozmawiam to okazuje się, że w tej niewiedzy zlecają jakimś przypadkowym, dużo osób zleca spółkom z o.o. Przegrywają sprawy, później nawet przed apelacją boją się przyznać że tak głupio wybrali i poprosić o pomoc i jeszcze w apelacji idą dalej z prawnikami prartaczami zatrudnionymi przez sp. z o.o.
Baa są przypadki, że rezygnują ze spółek ale idą do radcy prawnego co pokaże im 2-3 wygrane w banalnych sprawach albo o UNWW i zlecają jemu a później się okazuje, że to amator. Na każdym kroku jest zagrożenie. Niestety


RE: Kancelarie frankowe ranking - Mordero - 01-12-2020

(01-12-2020, )Erni123 napisał(a): O kurcze, że ja tego rankingu nie znałem wcześniej. Ale w sumie sam doszedłem do podobnych wniosków podczas moich poszukiwań

czyli jakich?


RE: Kancelarie frankowe ranking - Erni123 - 01-14-2020

Które kancelarie dla frankowiczów są najlepsze i pokrywało się to z tym właśnie rankingiem kancelarii frankowych


RE: Kancelarie frankowe ranking - Bakster - 01-16-2020

Mój ranking kancelarii do "kredytów we frankach" byłby raczej bardzo krótki. Jak ktoś siedzi w temacie i obserwuje wyroki oraz działania prawników to wie, że kancelarie którym można zaufać to raptem może 5 podmiotów na rynku. Nie mniej jednak faktycznie na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że specjalistów od franków jest wielu


RE: Kancelarie frankowe ranking - KrzysztofAsia - 01-17-2020

(01-16-2020, )Bakster napisał(a): Mój ranking kancelarii do "kredytów we frankach" byłby raczej bardzo krótki. Jak ktoś siedzi w temacie i obserwuje wyroki oraz działania prawników to wie, że kancelarie którym można zaufać to raptem może 5 podmiotów na rynku. Nie mniej jednak faktycznie na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że specjalistów od franków jest wielu

Możesz zdradzić jak obecnie wygląda ten twój prywatny ranking?