Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Podpisanie umowy o pozwanie banku z adwokatem
#1
Czy rozpatrując podpisanie umowy z Kancelarią mającą swoją siedzibę sporo poza Waszym miejscem zamieszkania, załatwiacie sprawę korespondencyjnie czy wybieracie się na chociaż jedno osobiste zapoznanie z adwokatem? Przepraszam jeśli pytanie jest truizmem to usunę..
Odpowiedz
#2
Ja wybrałem się osobiście. Jak dla mnie to za poważna sprawa, żeby załatwiać to mailowo/przez telefon.
Odpowiedz
#3
Na odległosc bez problemów
Odpowiedz
#4
Ok a jeśli mam propozycję podpisania umowy z firmą która ma swoją kancelarię prawną - jedną z największych w kraju i podpisuje umowę z firmą a ta firma dopiero zlecea sprawę kancelarii to jest ok?
Odpowiedz
#5
(07-14-2019, )Witeld napisał(a): Ok a jeśli mam propozycję podpisania umowy z firmą która ma swoją kancelarię prawną - jedną z największych w kraju i podpisuje umowę z firmą a ta firma dopiero zlecea sprawę kancelarii to jest ok?

To sobie odpuść, taki zabieg ( pośrednictwo firmy ) przeważnie jest stosowany aby klient nie mogł mieć żadnych roszczeń wobec prawnika jeśi ten popełni błędy lub nie będzie się wywiązywał z umowy lub opcja gorsza umowa jest tak napisana, że poniesiesz większe koszty niż się spodziewasz a takiej firmie będzie łatwiej od ciebie zwindykować te pieniądze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości