Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Kancelarie frankowiczów - ile kosztują, ile procent biorą po wygranej?
#41
(05-31-2019, )tukson napisał(a): Ktoś zauważył jakieś obniżki  w cennikach kancelarii frankowych po opinii Rzecznika TSUE?

Nie i nie zobaczysz. Sytuacja standardowa i powtarzalna po każdym ważniejszym wyroku np pierwszym prawomocnym odfrankowaniu a później po wyrokach SN i teraz po opinii TSUE - za każdym razem to samo się mówi:

1. Teraz to będzie łatwiej - najlepsze kancelarie opuszczą ceny
2. Teraz to każda kancelaria będzie w stanie wygrać sprawę frankową - opuszczą ceny
3. Po tym wyroku to już mamy ugruntowane orzecznictwo - prawnicy od kredytów frankowych opuszczą ceny

A cen jak nie opuszczali tak nie opuszczają ( o ile można tak swoją drogą tak skomplikowane sprawy robić taniej niż już robi większość dobrych kancelarii frankowiczów ). I dlatego też już nie opuszczą.

Co się za to dzieje

Pojawia się setki ogłoszeń nowych kancelarii, firm od odszkodowań które kuszą frankowiczów niskimi kosztami na początku i łapią sprawy a później słyszy się tylko o błędach, źle prowadzonych sprawach, nie spełnionych obietnicach i porażkach. To bardzo niebezpieczne. Z drugiej strony trudno się dziwić, że ludzie się na to łapią bo firmy te działają bardzo przemyślanie - mają swoich akwizytorów którzy obiecują gruszki na wierzbie - prowadznie sprawy przez duże i sprawdzone kancelarie itd ale umowa tych firm jest tak sprytna, że nawet jak nie spełnią żadnej z obietnic a nawet nie pojawią się na rozprawch ( o tak są takie przypadki ) to i tak nic im zrobić nie można.
Odpowiedz
#42
Mine by interesowały koszty całkowite, nie tylko koszty kancelarii. Jak by ktoś mógł podać
Odpowiedz
#43
(06-01-2019, )Halicja napisał(a): Mine by interesowały koszty całkowite, nie tylko koszty kancelarii. Jak by ktoś mógł podać

Dobra kancelaria powinna przedstawić całkowitą kalkulacje - ile możesz zyskać i ile trzeba za to zapłacić. Szukaj też ofert z premią za sukces NIE WIĘCEJ niż 5-6% to się wydaje uczciwe przy obecnym stanie rzeczy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości