Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Wygrane wyroki w sprawach frankowiczów
#1
Ludzie się boją bo banki wmawiają, że nie da się wygrać spraw z nimi. Proszę wrzucajcie tutaj info o korzystnych wyrokach w sprawach frankowych. Niech ludzie wiedzą, że warto pozywać banki bo można z nimi wygrać:

WYROK:

W dniu 2 października 2018 r. zapadł wyrok w Sadzie Okręgowym w Łodzi, sygn akt 1176/16, którym sąd unieważnił umowę z lipca 2008 r. zawartą z ówczesnym Dom Bankiem, obecny Getin Noble Bank z uwagi na występujące w umowie niedozwolone postanowienia umowne.

Szczególnie podawajcie prawomocne wyroki w sprawach kredytów frankowych jeśli macie namiary na takie
Odpowiedz
#2
Czy ktoś może pochwalić się wygraną w sądzie przeciwko któremukolwiek bankowi? Prześledziłem kilka ofert kancelarii, ceny horrendalne. Nie wiem czy warto ryzykować, inwestować w proces? Interesuje mnie relacja kogoś kto przez to przechodził
Odpowiedz
#3
Mam ten sam dylemat, ale chcę złożyć wniosek o przerwanie przedawnienia aby poczekać jeszcze trochę jak pojawi się więcej wyroków dla nas korzystnych
Odpowiedz
#4
Też mi to chodzi po głowie, ale nie wiem czy bez pomocy prawnika da się to zrobić. Kończę spłatę kredytu za 1.5 miesiąca.
Odpowiedz
#5
Zawsze warto ale to zależy od oceny kredytu przez prawnika. Ja walczę i widzę światełko w tunelu , polecam bo nikt tego za nas nie zrobi .
Odpowiedz
#6
Interesuje mnie nie tyle co statystyka wygranej sprawy teoretycznie, ale praktycznie, czy ktoś dostał realny pieniądz od pozwanego banku. Bo chyba są 4 sprawy wygrane w Polsce, ale tylko na papierze. Saldo wypada póki co na 0.
Odpowiedz
#7
Warto przyjrzeć sie tez nie-celebryckim kancelariom. Ostanio zmieniałam kancelarie i dostałam kilka fajnych ofert.
Odpowiedz
#8
Możesz którąś polecić? Analizowałem wiodące na rynku z Poznania, Warszawy. Nadpłaty mam ok 75 tyś zł. Obie w czarnym scenariuszu z prowizją za I i II instację zjedzą 35 tyś zł.
Odpowiedz
#9
Bardzo fajna kancelaria to kancelaria Borowski z Wrocławia http://kancelariakredytywefrankach.pl - wiedzą jak poruszać się w temacie, siedzą w nim długo ale nie dają wywiadów w tv i prasie poprzez co ceny nadal są bardzo przyzwoite
Odpowiedz
#10
3 piękne wyroki - WYGRANE FRANKOWICZÓW!

Sąd Okręgowy w Warszawie, wyroki z dnia 13 sierpnia 2018 r.,
1. Sygn. akt XXV C 984/17
https://orzeczenia.ms.gov.pl/content/&#3...EeriFJbz_A
2. Sygn. akt XXV C 768/17
https://orzeczenia.ms.gov.pl/content/&#3...8E1S9uBucI
3. Sygn. akt XXV C 661/17
https://orzeczenia.ms.gov.pl/content/&#3...wn_TLisw9w
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości