Walczymy z bankami
Kancelaria adwokat Paweł Borowski Opinie - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Kancelaria adwokat Paweł Borowski Opinie (/Thread-Kancelaria-adwokat-Pawel-Borowski-Opinie)

Strony: 1 2


Kancelaria adwokat Paweł Borowski Opinie - Szykowny221 - 10-05-2018

Mam pytanie czy ktoś korzystał z usług kancelarii 

KANCELARIA SPECJALIZACJA „KREDYTY WE FRANKACH”
KANCELARIA ADWOKACKA ADW. PAWEŁ BOROWSKI
Telefon:71 707 10 65
Kom: 792-635-184
Email: biuro@kancelariakredytywefrankach.pl
Adres: gen. Władysława Sikorskiego 3H lok 104
14 piętro ATAL Towers
Wrocław 53-659

Otrzymałem od nich ofertę dużo tańszą niż konkurencja, rozmowa bardzo rzeczowa, adwokat poświęcił mi czas. Pytanie jak jest później czy ktoś jest z nimi w procesie?


RE: Kancelaria Borowski Wrocław - Nixoni2 - 10-05-2018

Słyszałem, że dobra ale to jeszcze do weryfikacji z osobami które korzystają z ich usług


RE: Kancelaria Borowski Wrocław - Praywroc - 10-06-2018

Korzystam, jest bardzo ok. Kontakt z mecenasem bez problemu, cały pozew omówiony przed złożeniem. Nie ma problemu z kontaktem telefonicznym czy też spotkaniem. Pisma bardzo merytoryczne i ciekawe koncepcje walki. Mecenas na bieżąco analizuje wszystkie wyroki to słychać po rozmowach, ma pojęcie jak sędziowie reagują na dane argumenty i w sumie odpowiednio do tego podchodzi poki co aby rozwiewać ich wątpliowśći. Obecnie jestem zadowolony zwłaszcza, że ceny proponuje bardzo przystępne jak na rynek frankowiczów i oferty innych sprawdzonych adwokatów


RE: Kancelaria Borowski Wrocław - Pasterz - 10-07-2018

Najlepsza do spraw pseudofrankowych kredytów kancelaria z Wrocławia i nadal dość tanio się cenią


RE: Kancelaria Borowski Wrocław - Układowy - 10-08-2018

Byłem u nich w piątek, mocno rozważam zlecenie sprawy. Na rynku Wrocławskim wypadają bardzo dobrze ale myślę też jeszcze nad adwokatem z Warszawy


RE: Kancelaria Borowski Wrocław - Axweelone - 10-08-2018

Opinie ma dobre, wygrane sprawy również pytanie jeszcze jak ceny. Ja czekam na analizę umowy i wycenę prowadzenia sprawy


RE: Kancelaria Borowski Wrocław - Adam Jaśniwoski - 10-12-2018

Bez 2 zdań jedna z najlepszych bardzo doświadczonych kancelarii w temacie, choć raczej nie rozpycha się na rynku jak inni znani z tego, że są nieźli. Może dlatego też ceny trzyma a nie winduje w kosmos


RE: Kancelaria Borowski Wrocław - Frankowicz - 10-13-2018

Kto z Państwa ma sprawę u mecenasa Pawła Borowskiego z Kancelaria Borowski z Wrocławia? pozdrowienia ! Jak wrażenia jak ceny. proszę o konkretne informacje. Jestem na etapie decyzji


RE: Kancelaria Borowski Wrocław - Wiertarka - 10-13-2018

Ja mam. Jest ok. To jest poważna sprawa najlepiej iść porozmawiać z mecenasem


RE: Kancelaria Borowski Wrocław - Jeszecki Mirecki - 10-13-2018

(10-13-2018, )Wiertarka napisał(a): Ja mam. Jest ok. To jest poważna sprawa najlepiej iść porozmawiać z mecenasem

Dzień dobry, natknąłam się na to pytanie, a sam jestem też zainteresowany. Na jakim jest pan etapie? I na ile jest pan zadowolony ze współpracy z panem mecenasem? Rozważam rozpoczęcie walki w sądzie... Takie informacje są mi bardzo potrzebne