Walczymy z bankami
Poznań/Wrocław SANTANDER - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Poznań/Wrocław SANTANDER (/Thread-Poznan-Wroclaw-SANTANDER)



Poznań/Wrocław SANTANDER - MARCUS - 04-24-2019

Witam serdecznie,

przepraszam, że może trochę dubluję, ale chciałbym to wszystko co jest dla mnie istotne zebrać jakoś w całość.  Jestem tutaj z konkretnych, wiadomych powodów.
Moim najlepszym przyjacielem, takim, który zawsze o mnie dba, zawsze pamięta i bardzo zależy mu, zeby moje życie i mieszkanie było ubezpieczone jest wujek SANTANDER  Wink Cool Big Grin
Chciałbym prosić o namiary na wyspecjalizowane kancelarie z okolic Poznania (mieszkam) lub Wrocławia (bank). Te miejsca to nie jest  przymus, ale wiem ,że ewentualnie w mojej sprawie nikt na za darmo  z ,np. Rzeszowa, nie przyjedzie.
Absolutnie nie chodzi mi tu o okazje cenowe, ale rzetelnych ludzi, którzy dobrze zarabiają, bo dobrze pracują. Na pytania znają odpowiedzi, albo potrafią się przygotować i ich udzielić. Ważne, jest też, żeby mogli się pochwalić wynikami. Cena ma znaczenie, ale nie jestem naiwny.
Miałem jakieś rozmowy z VOTUM SA, ale dużo w tym marketingu, mało konkretów. Dużo zachęty, a na końcu okazało się, że przeciw SANTANDERowi nic jeszcze nie wygrali......
Chciałbym też podpytać o opinię na temat spraw przeciw temu bankowi.  Jak wypada (w sprawach wiadomych) na tle innych ?  Jakie macie doświadczenia?  Na co warto zwrócić uwagę? etc.

Z góry dzięki


RE: Poznań/Wrocław SANTANDER - MARCUS - 04-30-2019

(04-24-2019, )MARCUS napisał(a): Witam serdecznie,

przepraszam, że może trochę dubluję, ale chciałbym to wszystko co jest dla mnie istotne zebrać jakoś w całość.  Jestem tutaj z konkretnych, wiadomych powodów.
Moim najlepszym przyjacielem, takim, który zawsze o mnie dba, zawsze pamięta i bardzo zależy mu, zeby moje życie i mieszkanie było ubezpieczone jest wujek SANTANDER  Wink  Cool Big Grin
Chciałbym prosić o namiary na wyspecjalizowane kancelarie z okolic Poznania (mieszkam) lub Wrocławia (bank). Te miejsca to nie jest  przymus, ale wiem ,że ewentualnie w mojej sprawie nikt na za darmo  z ,np. Rzeszowa, nie przyjedzie.
Absolutnie nie chodzi mi tu o okazje cenowe, ale rzetelnych ludzi, którzy dobrze zarabiają, bo dobrze pracują. Na pytania znają odpowiedzi, albo potrafią się przygotować i ich udzielić. Ważne, jest też, żeby mogli się pochwalić wynikami. Cena ma znaczenie, ale nie jestem naiwny.
Miałem jakieś rozmowy z VOTUM SA, ale dużo w tym marketingu, mało konkretów. Dużo zachęty, a na końcu okazało się, że przeciw SANTANDERowi nic jeszcze nie wygrali......
Chciałbym też podpytać o opinię na temat spraw przeciw temu bankowi.  Jak wypada (w sprawach wiadomych) na tle innych ?  Jakie macie doświadczenia?  Na co warto zwrócić uwagę? etc.

Z góry dzięki

Czy jest szansa na jakąkolwiek pomoc?


RE: Poznań/Wrocław SANTANDER - martjacson - 04-30-2019

Co do spraw to z którego roku umowa, jaka dokładnie czy były podpisane jakieś aneksy. Ewentualnie jak masz w umowie sformułowane kwestie odwołujące się do kursu sprzedaży i ustalenia wysokości raty spłaty w PLN?


RE: Poznań/Wrocław SANTANDER - MARCUS - 05-06-2019

(04-30-2019, )martjacson napisał(a): Co do spraw to z którego roku umowa, jaka dokładnie czy były podpisane jakieś aneksy. Ewentualnie jak masz w umowie sformułowane kwestie odwołujące się do kursu sprzedaży i ustalenia wysokości raty spłaty w PLN?

DZiękuję za odp.  Mi nie chodzi teraz o wchodzenie w szczegóły na forum, tylko o odszukanie kancelarii, która się temu dokładnie przyjrzy. Teoretycznie moja umowa się kwalifikuje, ale chciałbym odszukać kancelarię, która się temu przyjrzy dokładnie, będzie miała strategię i będzie potrafiła się konkretnie przygotować.  Jakieś konkretne wyniki też są istotne.
Fajny jest optymizm w tych kwestiach, ale ja przed sądem pewne rzeczy przerabiałem (nie polskim co prawda, ale mechanizm raczej jest zbieżny) i wiem, że wcale to proste nie jest.  W razie porażki, warto też wiedzieć , że nie ma co liczyć, że bank nie będzie chciał przerzucić kosztów swoich prawników. 

Ponawiam , więc zapytanie o kancelarię z Poznania lub Wrocławia.


RE: Poznań/Wrocław SANTANDER - Mordor - 05-07-2019

Są kancelarie, które mają Santandera dobrze rozpracowanego i sporo wygranych nawet prawomocnych np: Sąd Rejonowy w Świeciu 28.06.2016 odfrankowienie Santander Consumer Bank I C 145/16 , Sąd Okręgowy we Wrocławiu 10.08.2018 odfrankowienie Santander Consumer Bank II Ca 2330/16, Sąd Okręgowy w Siedlcach 30.10.2018 odfrankowienie Santander Bank Polska


RE: Poznań/Wrocław SANTANDER - MARCUS - 05-07-2019

(05-07-2019, )Mordor napisał(a): Są kancelarie, które mają Santandera dobrze rozpracowanego i sporo wygranych nawet prawomocnych np: Sąd Rejonowy w Świeciu 28.06.2016 odfrankowienie Santander Consumer Bank I C 145/16 , Sąd Okręgowy we Wrocławiu 10.08.2018 odfrankowienie Santander Consumer Bank II Ca 2330/16, Sąd Okręgowy w Siedlcach 30.10.2018 odfrankowienie Santander Bank Polska

Dzięki. Czy masz może namiary na te kancelarie, albo czy jest jakiś możliwy sposób odszyfrowania , tego kto to prowadził?


RE: Poznań/Wrocław SANTANDER - Histroli - 05-09-2019

Da się odszyfrować - jedną z tych spraw prowadziła mec. Agnieszka. Sobczyk kancelaria właśnie we Wrocławiu