Walczymy z bankami
Pozwane Mbank za umowę frankową - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Pozwane Mbank za umowę frankową (/Thread-Pozwane-Mbank-za-umowe-frankowa)

Strony: 1 2


Pozwane Mbank za umowę frankową - thenick - 04-10-2019

Witajcie, czy ktoś z Was ma już jakieś pozytywne doświadczenia z wygranymi sprawami z MBankiem ( w sprawie kredytów frankowych). Znajomi mówią, że ciężko jest z nimi wygrać. Którą z kancelarii polecacie do prowadzenia spraw frankowych z mBankiem?


RE: Pozwane Mbank za umowę frankową - sliktor - 04-18-2019

duży kredy. dużo do wywalczenia… Która kancelaria, według Was, jest w Polsce najlepsza ??? (mBank)


RE: Pozwane Mbank za umowę frankową - bogusd - 04-20-2019

Jestem posiadaczem kredytu hipotecznego “Multiplan” waloryzowanego kursem CHF w mBanku. Umowę zawarłem 10.2006.
Czy mógłbym prosić o krótką poradę dla laika, jakie kroki powinienem wykonać, aby wyliczyć kwotę nadpłaconych rat oraz sprawdzić szansę swoich ewentualnych roszczeń wobec banku, zanim udam się do prawnika? Czy mBank wchodzi w jakieś ugody przed wytoczeniem sprawy w sądzie?


RE: Pozwane Mbank za umowę frankową - Lekmed - 04-20-2019

(04-20-2019, )bogusd napisał(a): Jestem posiadaczem kredytu hipotecznego “Multiplan” waloryzowanego kursem CHF w mBanku. Umowę zawarłem 10.2006.
Czy mógłbym prosić o krótką poradę dla laika, jakie kroki powinienem wykonać, aby wyliczyć kwotę nadpłaconych rat oraz sprawdzić szansę swoich ewentualnych roszczeń wobec banku, zanim udam się do prawnika? Czy mBank wchodzi w jakieś ugody przed wytoczeniem sprawy w sądzie?

Na ugodę nie masz co liczyć, zobacz na odfrankujkredyt. Info


RE: Pozwane Mbank za umowę frankową - Północks - 04-20-2019

Strona bardzo rzeczowa. Sam z niej korzystałem. Na początek możesz wysłać parę reklamacji, które zostaną odrzucone. Napewno przerwij bieg przedawnienia jak jeszcze tego nie zrobiłeś - najszybciej w sądzie poprzez próbę ugodową.


RE: Pozwane Mbank za umowę frankową - MissTJ - 04-20-2019

Reklamacja to tylko strata czasu, możesz nam wierzyć. Chyba, że bardzo Ci zależy na pisemku "wicie, rozumicie, widziały gały co brały, wszystko jest w porządku". Znajdź jakąś sprawdzoną kancelarię frankową zapytaj, ile będą chcieli za prowadzenie Twojej sprawy i działaj


RE: Pozwane Mbank za umowę frankową - Kasiapuc - 04-20-2019

Umowa z 2006 czyli możliwe, że dodatkowo stary portfel CHF


RE: Pozwane Mbank za umowę frankową - bogusd - 04-20-2019

(04-20-2019, )Kasiapuc napisał(a): Umowa z 2006 czyli możliwe, że dodatkowo stary portfel CHF

Co to w praktyce oznacza?


RE: Pozwane Mbank za umowę frankową - Kasiapuc - 04-20-2019

Ze jeszcze łatwiej jest ją unieważnić


RE: Pozwane Mbank za umowę frankową - bogusd - 04-20-2019

O proszę. Czy fakt, iż poprosiłem niedawno o aneks do umowy w celu możliwości spłacania w walucie oraz nadpłata kredytu w celu zmniejszenia rat zmniejsza moje szanse w sądzie?