Walczymy z bankami
Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik (/Thread-Kancelaria-Barbara-Garlacz-Opinie-i-Cennik)



Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - Montero - 11-28-2018

Czy ktoś współpracował z kancelarią bardzo mi zależy na informacjach odnośnie jakości współpracy oraz ceny jaką ostatecznie trzeba zapłacić. Zwłaszcza o tą kwotę końcową od wygranej bo można poczytać, że jest ona jakoś niezbyt jasno liczona? Ktoś ma może konkretne informacje na ten temat?


RE: Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - Herbata - 11-28-2018

Po co pytasz o cenę na forum. Napisz do niej to się dowiesz ile kosztuje usługa


RE: Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - Montero - 11-29-2018

No ale traktujmy się poważnie. Nie mam zamiaru płacić 300zł aby dowiedzieć się jak wygląda umowa i jakie są koszty. Poza tym są rożne opinie na temat jej obliczeń za succes fee


RE: Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - Mirlena - 11-29-2018

Podczas analizy prawników o ile nie spotkałam się raczej aby ktoś podważał jej kompetencje do prowadzenia spraw o tyle liczne były przypadki gdzie ludzie mieli problem z proponowanymi im rozliczeniami. Wiele komenatrzy było takich, że aby się dowiedzieć ile właściwie ostatecznie trzeba zapłacić trzeba brać innego prawnika do analizy tej umowy. Ona oczywiście zaprzeczała ale dla mnie to było dość dziwne bo nie były to informacje od jednej osoby ale od wielu


RE: Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - Optimaliztion - 12-02-2018

(11-29-2018, )Montero napisał(a): No ale traktujmy się poważnie. Nie mam zamiaru płacić 300zł aby dowiedzieć się jak wygląda umowa i jakie są koszty. Poza tym są rożne opinie na temat jej obliczeń za succes fee

300zł za wycenę? Moja kancelaria która uchodzi również za dobrą zrobiła mi analizę oraz wycenę za darmo, co więcej w umowie mam dokładnie określone koszty nawet za succes fee w kwocie dokładnie podane jak liczone i nie więcej niż wpisane. Tak więc nie trzeba się niczego domyślać


RE: Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - Tomek Sewcyk - 12-04-2018

(12-02-2018, )Optimaliztion napisał(a): Moja kancelaria która uchodzi również za dobrą zrobiła mi analizę oraz wycenę za darmo

Która to kancelaria, te dobre raczej nie dają analiz za damo....?


RE: Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - Optimaliztion - 12-11-2018

(12-04-2018, )Tomek Sewcyk napisał(a):
(12-02-2018, )Optimaliztion napisał(a): Moja kancelaria która uchodzi również za dobrą zrobiła mi analizę oraz wycenę za darmo

Która to kancelaria, te dobre raczej nie dają analiz za damo....?

Kancelaria adwokacka adwokat Paweł Borowski z Wrocławia http://kancelariakredytywefrankach.pl - masz całą analizę za darmo, wszystkie warunki jasne. Kancelaria bardzo dobra i sprawdzona. Teraz się już nie płaci za żadne analizy


RE: Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - TomaszMik - 12-18-2018

Kancelaria Garlacz to na pewno jedna z kancelarii które w temacie siedzą najdłużej więc wiedzę na temat prowadzenia spraw ma. Cenę w przypadku tych spraw zawsze poznasz dopiero po kontakcie z kancelarią bo oni nie mogą zamieszczać cenników na stronie oraz sytuacja każdego klienta nieco się różni. Kwota końcowa też może być różna bo podczas sprawy sąd może np powołać biegłych co też zmienia koszty


RE: Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - Jusztewicz - 05-02-2019

A te mniej przychylne wypowiedzi opinie zostały skasowane?


RE: Kancelaria Barbara Garlacz Opinie i Cennik - kisskisia - 07-11-2019

(05-02-2019, )Jusztewicz napisał(a): A te mniej przychylne wypowiedzi opinie zostały skasowane?

Współpracowałeś z kancelarią i nie jesteś zadowolony? Jakie wypowiedzi dokładnie