Walczymy z bankami
Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Inne afery finansowe (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Inne-afery-finansowe)
+--- Wątek: Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy (/Thread-Getback-stowarzyszenie-poszkodowanych-obligatariuszy)

Strony: 1 2 3 4


Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Hurtowy - 11-11-2018

witajcie,

Zainwestowałem w obligacje Getback pół oszczędności mojego życia. Do dziś łudziłem się, że jeszcze coś z tego odzyskamy ale z tego co czytałem w ostatnim tygodniu chyba nic z tego nie będzie. Zaczynam poszukiwać możliwości prawnej walki o swoje pieniądze. Słyszałem, że są stowarzyszenia obligatariuszy Getback które mają nas zjednoczyć i będziemy razem walczyć o pieniądze. Czy może macie namiary na takie stowarzyszenie i czy ktoś wie jakie są plany walki?


RE: Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Rogger - 11-11-2018

Człowieku chcesz odzyskać cokolwiek to bierz dokumenty i idź do dobrego adwokata. Te wszystkie stowarzyszenia obligatariuszy Getback to ściema i nie pomogą. Sprawdzałem to dokładnie


RE: Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Pysznosci8 - 11-11-2018

Bardzo dobrze powiedziane. Sam też badałem temat stowarzyszeń poszkodowanych przez Getback i są dwa rodzaje. Aha abyś nie myślał, że jest tylko jedno. Jest ich obecnie kilka w zależności kto co chce ugrać. Więc rodzaj pierwszy to stowarzyszenia zakładane przez ludzi związanych z kancelariami prawnymi lub ich naganiacze. Na początku wygląda to normalnie jak grupa ludzi ktorzy chcą odzyskać swoje pieniądze ale później z czasem okazuje się, że oni zlecają sprawę jednemu właściwemu prawnikowi w tej sprawie. Sprawdziłem i popytałem i okazuje się, że to oczywiście kancelaria związana ze stowarzyszeniem poszkodowanych a czytając opinie o tym prawniku powiedział bym, że zupełny przeciętniak. Po jakimś czasie zgadałem się z ludzmi i wyszło, że całe stowarzyszenie jest założone tylko po to aby naganiać ludzi do danej kancelarii.

Drugi rodzaj to stowarzyszenia poszkodowanych na fb, niby działają dla dobra wszystkich ale jak dobrze poczytasz to przywódcy tych stowarzyszeń działają głównie w swoim imieniu a reszty potrzebują tylko do tła. Tak więc wchodząc w ten temat możesz się psychicznie poczuć trochę lepiej ale na pewno nic nie zyskasz, tak jak kolega wyżej napisał jak chcesz odzyskać cokolwiek z Getback to tylko działanie na swoją rękę z dobrym prawnikiem


RE: Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Kroisci - 11-11-2018

Najciekawsze jest to, że te stowarzyszenia nawet to pierwsze i największe ze wszystkich czyli GetBack - grupa poszkodowanych obligatariuszy (m.in. klientów Idea Banku) - nie mają nawet żadnego wpływu na układ, zupełnie na nic. Pozostałe powstały później bo różne spółki prawnicze w ten sposób zdobywają klientów


RE: Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Jeszkownik - 11-11-2018

Taka sama akcja jak na polisolokatach, też zakładali niby to stowarzyszenia a później okazało się że sprawy prowadzą prawnicy bez doświadczenia


RE: Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Arthuuro - 11-11-2018

No zastanów się jak może ci pomóc stowarzyszenie które nie potrafi nawet zorganizować demonstracji. Widać nawet po stronach tych stowarzyszeń, że to jakaś porażka nie wiadomo przez kogo i w jakim celu ( prawdziwym celu robiona). Ja olałem stowarzyszenia i działam z prawnikiem na własną rękę


RE: Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Wyspaskarbów - 11-11-2018

Nie licz na pomoc stowarzyszenia - jesli już to samodzielna działalność tylko zgłoszenia do prokuratury, KNF, UOKIK - tylko działania z dobrym prawnikiem. Jest w Warszawie kancelaria która prowadzi sprawy bardzo wielu oszukanych przez Getback jak coś podam info na prv


RE: Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Akwarium - 11-11-2018

A ja nadal twierdzę, że to co się dzieje to cały czas jest częścią planu. Co się dzieje teraz już mówie PRZY SPRZEDAŻY HOIST FINANCE AKTYWÓW GETBACKA ZA PONAD 1 MILIARD WIĘKSZOŚĆ ZABIORĄ ZABEZPIECZONE PODMIOTY ( ponad 600 mln) dla szarych ciułaczy pozostanie max 20% do podziału zapewne. I co w takiej sytuacji robi stowarzyszenie. Czy wywiera jakąś presję na BNP Paribas , BGZ , Reiffeisen, MBank, PKO które są wierzycielami zabezpieczonymi. Oczywiście nic a nic. To już mówi samo za siebie jak działają stowarzyszenia obigatariuszy


RE: Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Elizagrodzka - 11-11-2018

Nabyłam obligacje z Polskiego Domu Maklerskiego poprzez Idea Bank w sierpniu 2017. Przez ostatnie miesiące miałam na tyle poważne problemy zdrowotne, że nie mogłam aktywnie śledzić aktualności w sprawie szkody związanej z Getback. Dopiero teraz zdobywam wiedzę o skali tego oszustwa. Państwo macie więcej doświadczenia w tych działaniach; jeżeli pisaliście jakieś indywidualnie pisma w tej sprawie (np. reklamacje, pismo z żądaniem przedterminowego wykupu obligacji, itp.) do instytucji, bardzo proszę o poradę w tej sprawie, czy na tym etapie można coś zrobić indywidualnie. Ewentualnie informacje które kancelarie prawne specjalizują się w walce o odzyskanie pieniędzy w sprawie Getback


RE: Getback stowarzyszenie poszkodowanych obligatariuszy - Kakulika - 11-11-2018

Najpierw proszę napisać reklamację do banku. Opisać wszystko bardzo dokładnie. Napisać też zawiadomienie do prokuratury regionalnej w Warszawie też opisując wszystko bardzo dokładnie załączyć wszystko co Pani ma maile smsy nagrania dokumenty. To samo ( kopie ) wysłać do Knf, UOKiK, Rzecznika Finansowego. Proszę wystąpić też do domu maklerskiego o przesłanie Pani numeru IP komputera z którego wysłany został formularz nabycia ( obecnie może to być utrudnione bo jak stracili licencje to już nic nie chcą wydawać). Wszelką korespondencję prowadzona z bankiem i domem maklerskim proszę przesyłać do wiadomości prokuratury, KNF i UOKIK oraz RF.