Forum Kredyty we frankach, Franki, Obligacje
Kancelaria antywindykacja Wrocław - Wersja do druku

+- Forum Kredyty we frankach, Franki, Obligacje (http://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum dla osób prowadzących spory sądowe z bankami (http://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-dla-osob-prowadzacych-spory-sadowe-z-bankami)
+--- Dział: Opinie o prawnikach (http://walczymyzbankami.pl/Forum-Opinie-o-prawnikach)
+--- Wątek: Kancelaria antywindykacja Wrocław (/Thread-Kancelaria-antywindykacja-Wroclaw)Kancelaria antywindykacja Wrocław - Praszszsz - 10-15-2018

Witam, proszę o pomoc. Bank wypowiedział umowę kredytu. Wcześniej był pisany wniosek restrukturyzacji, w którym była odmowa. Co można teraz zrobic, żeby uniknąć całkowitego wypowiedzenia? Podobno są kancelarię które specjalizują się w sporach z bankami i unieważnianiem takich wypowiedzeń. Czy możecie dać namiar a kogoś takiego?


RE: Kancelaria antywindykacja Wrocław - Miniskak - 10-15-2018

Skoro nie udało się restrukturyzować, to raczej już nic nie można zrobić. Choć niektóre banki stosują taką metodę, że restrukturyzuje się tylko wypowiedziane kredyty ( w części kredytów firmowych PKO BP na przykład). Jaki to bank i rodzaj kredytu? Jaki jest powód wypowiedzenia? Jak duże zaległości?


RE: Kancelaria antywindykacja Wrocław - Praszszsz - 10-15-2018

Jest to kredyt konsolidacyjny w credit agricole. W sumie nie uwzględniłem wszystkich wydatków jakie ponosimy i to też zauważyło może ma tym, że się nie zgodzili. Zadłużenie to ok 50 tys. Mimo to było wypłacane jakieś kwoty, ale nie takie jak rata.