Walczymy z bankami
wygrana sprawa polisolokata - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Inne afery finansowe (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Inne-afery-finansowe)
+--- Wątek: wygrana sprawa polisolokata (/Thread-wygrana-sprawa-polisolokata)



wygrana sprawa polisolokata - arabsaud - 10-12-2018

Witam Wszystkich.Dziś Sąd Wojewódzki wydał wyrok w mojej sprawie. Naliczanie tak wysokiej prowizji przy likwidacji polislokaty jest niezgodne z prawem.Nakazał zwrot pozostałych środków.Piszę odwołanie, tak samo postępuje OpenLive.Sprawa pociągnie się jeszcze rok.Uzasadnienie za 14 dni Dojdą jeszcze odsetki z paru lat procesu + koszty. Droga przez mękę.Pozdrawiam wszystkich


RE: wygrana sprawa polisolokata - Scorbolamin - 10-12-2018

Nie rozumiem , skoro zwrot pozostałych środków to po co odwołanie ?


RE: wygrana sprawa polisolokata - Kaczmarksi - 10-12-2018

Czekamy na odpowiedź , a mój pozew w sądzie już 1,5 roku we wrześniu ma być przesłuchiwana babeczka która mi wcisnęła Pareto2 .


RE: wygrana sprawa polisolokata - arabsaud - 10-12-2018

Sąd nakazał zwrot środków, ale po odliczeniu kosztów realnych poniesionych przez T.U. OpenLive. To nie jest fortuna, ale operują moimi pieniędzmi parę lat, to jest mały procent, ale dlaczego tak ma być?..Chcę unieważnienia umowy, i wypłatę wszystkich środków razem z ustawowymi odsetkami.


RE: wygrana sprawa polisolokata - Scorbolamin - 10-12-2018

Teraz rozumiem , ja też walczę o wszystko nie tylko o opłatę likwidacyjną . Powodzenia !


RE: wygrana sprawa polisolokata - Urszula Jaj - 10-12-2018

my walczymy z ING- polisa z UFK, gdzie ING z d... sobie wzięła koszty i na dwóch polisach przy wypłacie zabrali 30 % wpłaconej kasy, na jednej 40% i twierdzą, że to nie były opłaty likwidacyjne a wartość wykupu. no i nic się nie stało!


RE: wygrana sprawa polisolokata - Sabina12 - 10-12-2018

Ja rozpoczynam walkę z getin i open life...szukam godnej polecenia kancelarii, co ma doświadczenie w polisolokatach...możecie polecić?


RE: wygrana sprawa polisolokata - tukson - 10-12-2018

Kancelarii od polisolokat jest bardzo dużo


RE: wygrana sprawa polisolokata - Reliance - 01-06-2019

Polisolokaty czyli polisy z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Jesteś klientem, który wciąż walczy oszczędności życia- mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Pomożemy odzyskać Twoje pieniądze! Należysz do osób, która podpisała umowę ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, w jednych przykładowo wymienionych Towarzystw Ubezpieczeniowych np. Axa, Aegon,Generali, Skandia Open Life, PKO/Nordea, to najprawdopodobniej Towarzystwo przejęło całość lub część wpłaconego kapitału na rzecz opłaty likwidacyjnej, opłaty za wykup, opłaty dystrybucyjnej lub warunkowej. Jeśli nie rozwiązałeś jeszcze takiej umowy, bądź spokojny, pomożemy Ci przejść przez ten etap i odzyskać Twoje zainwestowane pieniądze.
Skorzystaj z darmowej pomocy,
12 347 07 28
biuro@reliance24.pl