Walczymy z bankami
Pozwanie banku za kredyt denominowany - Wersja do druku

+- Walczymy z bankami (https://walczymyzbankami.pl)
+-- Dział: Forum Frankowiczów | Procesy z bankami (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Forum-Frankowiczow-Procesy-z-bankami)
+--- Dział: Pomoc frankowiczom - kredyty we frankach (https://walczymyzbankami.pl/Forum-Pomoc-frankowiczom-kredyty-we-frankach)
+--- Wątek: Pozwanie banku za kredyt denominowany (/Thread-Pozwanie-banku-za-kredyt-denominowany)

Strony: 1 2


Pozwanie banku za kredyt denominowany - Axweelone - 10-08-2018

Witam, mam kredyt denominowany w starym kredyt banku i przymierzam się do pozwy ale niestety finansowo koszty takiego procesu są dla mnie bardzo duże. Sprawdziłem kilka kancelarii i porażka finansowa. Mam może ktoś gotowy pozew który mógłbym przerobić do swoich potrzeb?


RE: Pozwanie banku za kredyt denominowany - JoannaSk - 10-08-2018

Na udostepnienie gotowego pozwu bym nie liczyła. Ochrona prawa własności intelektualnej ...


RE: Pozwanie banku za kredyt denominowany - Wistala9 - 10-08-2018

Sam pozew niewiele da, zwykłe niedopatrzenie drobnego faktu, zdarzenia może spowodować iż zostawię odrzucony bądź oddalony. Potem już drugiej szansy nie będzie. Myśle że warto poczytać poradniki w necie często ja stronach kancelarii.


RE: Pozwanie banku za kredyt denominowany - Arthuuro - 10-08-2018

Piszesz, ze nie stac Cie na prawnika, ale chcesz pizywac bank, wiec obstawiam, ze jeszcze raty placisz. Jesli tak, to z pewnoscia stac Cie na prawnika - po prostu zamiast dla banku, kase zostaw dla prawnika. Dzialaj szybko, by moc zlozyc pozew zanim zrobi to bank - bedziesz mial na to sporo miesiecy, wiec na pewno przygotujecie sie odpowiednio. Tylko najwazniejsze: zacznij dzialac, a bedzie dobrze.


RE: Pozwanie banku za kredyt denominowany - Axweelone - 10-08-2018

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Raty płacę ale mieszkanie już na wynajmie inaczej koszty były by też za duże ;(
Co do "stać na raty to i na adwokata" to chyba nie znacie cen albo ...... może was stać. Stawka 15.000 z I instancje, 7.000 za II instancje plus sukces free 3% netto od odzyskanych kwot, plus koszty sadowe ok 1.100zł
Jeśli to mało to sorry.
Teraz jest taki bum na sprawy frankowe, tylko że poziom kancelarii jest raczej cienki, przeanalizowałem już sporo, młode wilki .... ale i tak wszystko zależne od Sędziego.


RE: Pozwanie banku za kredyt denominowany - Bordis - 04-25-2019

Macie namiary na jakieś korzystne wyroki dotyczące kredytów denominowanych ?


RE: Pozwanie banku za kredyt denominowany - Marcelina - 04-26-2019

Moi rodzice mają właśnie kredyt denominowany. Czy to oznacza, że walka z bankiem będzie dłuższa, droższa i trudniejsza?


RE: Pozwanie banku za kredyt denominowany - Nirdok - 05-03-2019

Dobre kancelarie robią bez problemu także denominowane


RE: Pozwanie banku za kredyt denominowany - Zenith - 07-06-2019

Takie straszenie ludzi. Denominowane wymagają nieco innej argumentacji w sądzie, może trochę bardziej skomplikowanej ale jak najbardziej są wygrane w sądach i jest ich całkiem sporo


RE: Pozwanie banku za kredyt denominowany - Nelkins - 11-04-2019

Najpierw prawnicy pozywali za indeksowane dlatego korzystnych wyroków jest więcej dotyczących indeksowanych. Denominowanych jest mniej ale nie dlatego, że są trudniejsze a dlatego, że później się za to wzieli