Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
wygrana sprawa polisolokata
#1
Witam Wszystkich.Dziś Sąd Wojewódzki wydał wyrok w mojej sprawie. Naliczanie tak wysokiej prowizji przy likwidacji polislokaty jest niezgodne z prawem.Nakazał zwrot pozostałych środków.Piszę odwołanie, tak samo postępuje OpenLive.Sprawa pociągnie się jeszcze rok.Uzasadnienie za 14 dni Dojdą jeszcze odsetki z paru lat procesu + koszty. Droga przez mękę.Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
#2
Nie rozumiem , skoro zwrot pozostałych środków to po co odwołanie ?
Odpowiedz
#3
Czekamy na odpowiedź , a mój pozew w sądzie już 1,5 roku we wrześniu ma być przesłuchiwana babeczka która mi wcisnęła Pareto2 .
Odpowiedz
#4
Sąd nakazał zwrot środków, ale po odliczeniu kosztów realnych poniesionych przez T.U. OpenLive. To nie jest fortuna, ale operują moimi pieniędzmi parę lat, to jest mały procent, ale dlaczego tak ma być?..Chcę unieważnienia umowy, i wypłatę wszystkich środków razem z ustawowymi odsetkami.
Odpowiedz
#5
Teraz rozumiem , ja też walczę o wszystko nie tylko o opłatę likwidacyjną . Powodzenia !
Odpowiedz
#6
my walczymy z ING- polisa z UFK, gdzie ING z d... sobie wzięła koszty i na dwóch polisach przy wypłacie zabrali 30 % wpłaconej kasy, na jednej 40% i twierdzą, że to nie były opłaty likwidacyjne a wartość wykupu. no i nic się nie stało!
Odpowiedz
#7
Ja rozpoczynam walkę z getin i open life...szukam godnej polecenia kancelarii, co ma doświadczenie w polisolokatach...możecie polecić?
Odpowiedz
#8
http://www.odzyskajpolisolokaty.pl - jedna z najlepszych kancelarii prowadzi sprawy bardzo wielu osób
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości