Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Prawnik do pomocy w sprawie Hussar Gruppa
Czy macie namiary na jakiegoś sprawdzonego prawnika który zajął by się prowadzeniem spraw inwestora i wierzyciela Hussar Gruppa który został bezczelnie oszukany?
Odpowiedz
Jeśli Pan znajdzie dobrego prawnika, proszę dać znać.
Odpowiedz
Prawnik też wiadomo ale w pierwszej kolejności prokuratura. A czy wszyscy już wysłali zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do prokuratury ws. Hussara? Podobno prokuratura a w niej zespół prokuratorów zajmujących się naszą sprawą czeka na zawiadomienia. To jest proste- nie wysyłasz zawiadomienia, nie czujesz się osobą poszkodowaną.
Odpowiedz
Jakiej tresci konkretnie? tylko zgloszenie ze brak odsetek i upadlosc ?
Odpowiedz
Nie tego nie. Z załączonego raportu finansowego do PPUna dzień 30.06.2018 widać że 78mln z tylu wypuszczonych w tym roku obligacji zwiększyło pasywa w zobowiązaniach ale nie przełożyło się na aktywa czy to w formie pieniędzy na koncie czy pożyczek(zbyt mała kwota).pasywa zostały obniżone przez ujemny kapitał własny w firmie która za 2016 i 2017 pokazywała zyski i dodatni kapitał.widać że zniknęło wiele mln a Nasza prokuratura będzie to analizować latami zapewne
Odpowiedz
Trzeba działać, mocno i grupowo. Jedyna szansa na odzyskanie pieniędzy to zjednoczenie się tak jak w przypadku Getback ludzie robią
Odpowiedz
Nie ma szans w przypadku Getback znacznie więcej ludzi poza tym, na innych forach były próby i nic z tego nie wyszło. Każdy działa samodzielnie i dba o swój interes.
Odpowiedz
Macie już może jakieś propozycje kancelarii, prawników którzy mogą poprowadzić sprawę? Z mojej analizy wynika, że chyba najlepszą i dobrze obeznaną w temacie jest kancelaria adw. Jacka Sosnowskiego, prowadzą też dużo spraw obligacji z Getback http://www.kancelariaobligatariuszy.pl - piszą też sporo artykułów na ten temat chyba jako pierwsi http://www.sosnowskilegal.pl/sie-dzieje-...-oligacji/ - myślę aby do nich właśnie dać sprawę
Odpowiedz
Tak ja zleciłem sprawę do tej kancelarii właśnie, zbadałem rynek i ta kancelaria najlepiej się prezentuje. Poza tym mają duże doświadczenie w sporach o te obligacje więc zobaczymy jak im pójdzie. W razie czego dam znać jak sprawa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości