Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pozwane Mbank za umowę frankową
Witajcie, czy ktoś z Was ma już jakieś pozytywne doświadczenia z wygranymi sprawami z MBankiem ( w sprawie kredytów frankowych). Znajomi mówią, że ciężko jest z nimi wygrać. Którą z kancelarii polecacie do prowadzenia spraw frankowych z mBankiem?
Odpowiedz
duży kredy. dużo do wywalczenia… Która kancelaria, według Was, jest w Polsce najlepsza ??? (mBank)
Odpowiedz
Jestem posiadaczem kredytu hipotecznego “Multiplan” waloryzowanego kursem CHF w mBanku. Umowę zawarłem 10.2006.
Czy mógłbym prosić o krótką poradę dla laika, jakie kroki powinienem wykonać, aby wyliczyć kwotę nadpłaconych rat oraz sprawdzić szansę swoich ewentualnych roszczeń wobec banku, zanim udam się do prawnika? Czy mBank wchodzi w jakieś ugody przed wytoczeniem sprawy w sądzie?
Odpowiedz
(04-20-2019, )bogusd napisał(a): Jestem posiadaczem kredytu hipotecznego “Multiplan” waloryzowanego kursem CHF w mBanku. Umowę zawarłem 10.2006.
Czy mógłbym prosić o krótką poradę dla laika, jakie kroki powinienem wykonać, aby wyliczyć kwotę nadpłaconych rat oraz sprawdzić szansę swoich ewentualnych roszczeń wobec banku, zanim udam się do prawnika? Czy mBank wchodzi w jakieś ugody przed wytoczeniem sprawy w sądzie?

Na ugodę nie masz co liczyć, zobacz na odfrankujkredyt. Info
Odpowiedz
Strona bardzo rzeczowa. Sam z niej korzystałem. Na początek możesz wysłać parę reklamacji, które zostaną odrzucone. Napewno przerwij bieg przedawnienia jak jeszcze tego nie zrobiłeś - najszybciej w sądzie poprzez próbę ugodową.
Odpowiedz
Reklamacja to tylko strata czasu, możesz nam wierzyć. Chyba, że bardzo Ci zależy na pisemku "wicie, rozumicie, widziały gały co brały, wszystko jest w porządku". Znajdź jakąś sprawdzoną kancelarię frankową zapytaj, ile będą chcieli za prowadzenie Twojej sprawy i działaj
Odpowiedz
Umowa z 2006 czyli możliwe, że dodatkowo stary portfel CHF
Odpowiedz
(04-20-2019, )Kasiapuc napisał(a): Umowa z 2006 czyli możliwe, że dodatkowo stary portfel CHF

Co to w praktyce oznacza?
Odpowiedz
Ze jeszcze łatwiej jest ją unieważnić
Odpowiedz
O proszę. Czy fakt, iż poprosiłem niedawno o aneks do umowy w celu możliwości spłacania w walucie oraz nadpłata kredytu w celu zmniejszenia rat zmniejsza moje szanse w sądzie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości