Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Odziedziczony kredyt we frankach - jak sprzedać mieszkanie ?
Kredyt w Getin z 2008 r. Odziedziczony po rodzicach.
Nie dam rady utrzymywać już mieszkania zadłużonego we franku. Klamka zapadła - sprzedaż. Kwota pokryje kredyt.
1. Jak negocjować z bankiem?
2. Czy ma ktoś doświadczenie w temacie negocjacji?
3. Doradzono mi żeby zabezpieczyć kredyt od nienależnie pobranych kwot - też nie wiem jak to ugryźć.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie!
Odpowiedz
Podaj mi parametry tego kredytu - jeśli nie chcesz tu to na prv - to powiem Ci z dużą dokładnością ile kasy powinnaś im oddać w tej sytuacji gdyby złodziej getin respektował obowiązujące prawo.
Odpowiedz
Przestan placic ten lichwiarski pseudokredyt
Odpowiedz
Nie płacę od 2016 roku....
Odpowiedz
No to jesteś w połowie drogi do sukcesu. Nadpłata wyliczona?
Odpowiedz
Nie zwolnią hipoteki a nikt z zajętą nie kupi...jak chce sprzedać to walczyć będzie później,tylko niech teraz papierami do nich poskłada.
Odpowiedz
jakie papiery? Bo szczerze powiedziawszy właśnie taki mam zamiar. Zawalczyć po sprzedaży.
Odpowiedz
Dobrze że Twoja sytuacja jest uregulowana, chodziło mi o sprawy spadkowe. I wszelkie reklamacje.
Odpowiedz
Reklamacji nie wysłałam żadnych. Kiedy przestałam płacić raty nie miałam pojęcia o toku postępowania "reklamujesz, nie płacisz i czekasz aż pozywa Cię bank" Kiedy już się dowiedziałam o całej rozsądnej procedurze mieszkanie było wystawione na sprzedaż. Mimo to umowa wciąż zawiera takie buble, że mam wrażenie, że nie zaszkodzi ich pozwać po czasie. Może się mylę?
Odpowiedz
Jasne ze pozywaj,ludzie ktorzy splacili tez pozywaja
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości