Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Kancelaria adwokat Jacek Sosnowski adwokaci i radcowie prawni
Dzień dobry, 
Czy komuś kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski prowadzi sprawę kredytu we frankach? Jak oceniacie ich pracę i jakie są koszty. Jestem właśnie na ostatnim etapie przed podpisaniem umowy ( planuje to zrobić w przyszłym tyg jak będę w Polsce ) , ogólnie słyszałem że kancelaria ma dobre opinie ale czy komuś zakończyła sprawę pozytywnie? Czy ktoś ma korzystny wyrok w sprawie prowadzonej przez nich? 

Przy okazji mam pytanie odnośnie kredytu hipotecznego we frankach udzielanego przez Nordea Bank - dawniej obecnie PKO BP. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia sądowe albo zna orzeczenia sądowe przeciwko temu bankowi? 
Odpowiedz
Ja mam taką sprawę z tym właśnie bankiem w sadzie. Przesluchiwani swiadkowie, biegli. A radca pko stosuje praktyki ponizej pasa. Gosc jest mega nieprofesjonalny. Wysyla pisma do sadu dwa dni przed rozprawa abysmy niemogli sie z nimi zapoznac. ze niby nie.mogl wyslac wczesniej a czasu zawsze.ma.okolo 3 miesiecy. Pko ma taktyke zloscilowci i braku profesjonalizmu. Co do mecenasa Sosnowskiego i ogólnie jego kancelarii to bardzo polecam, mają wiele takich spraw i dobrze sobie radzą z tego co wiem. W poczekalni spotkałem już kilka razy osoby które są po pierwszej instancji z wygranymi wyrokami ale banki złozyły apelacje i czekają teraz znów na rozprawę
Odpowiedz
No to jedna z 3 najlepszych kancelarii w Polsce od spraw frankowych - dużo wygranych spraw, duże doświadczenie bo sprawy robią od dawna. W związku z tym licz się też odpowiednimi kosztami takie kancelarie lubią się cenić
Odpowiedz
Właśnie podpisałam umowę i starujemy, byłam na początku bardzo sceptyczna - wiadomo, że różnie jest z kancelariami, ale po spotkaniu uważam, że w końcu trafiłam na rozsądnego adwokata, który wie jak poruszać w tych zagadnieniach i naprawdę jest nastawiony na pomoc frankowcom, a nie na wykorzystanie ich
Odpowiedz
Ja korzystam obecnie. Na razie- szybko, zwiezle i na temat. Żadne pytanie bez odpowiedzi.
Odpowiedz
Zastanawiam się też nad tą kancelarią. Może mi pani coś więcej o niej powiedzieć. Czy to pozew indywidualny, jak długo ciągnie się pani sprawa. Czy jest to bardzo drogie?.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości