Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
DSA investment frankowicze
#1
Dzień dobry

Bardzo proszę Państwa o szybką informacje i pomoc. Moi rodzice mają kredyt we frankach. Ostatnio zainteresowali się tematem pozwania banku. Nie są zbyt rozeznani w temacie. Zgłosiła się do nich firma DSA investment. Proponują zawarcie umowy o pomoc w zakresie kredytu frankowego. Przedstawili umowę z której wynika, że na start trzeba zapłacić ponad 3000zł ale na koniec po wygranej aż 30% kwoty czyli to wyjdzie już ponad 20.000zł. Rodzice podpisali umowę bo nie są za bardzo zorientowani, mają jednak 2 tygodnie aby tą umowę wypowiedzieć. W internecie nie znalazłem żadnych wiarygodnych informacji o tej firmie a tym bardziej o ich ewentualnych sukcesach w sprawie frankowej. Pytanie co zrobić czy wypowiedzieć umowę. Jeśli tak to przy okazji zapytam do kogo się zgłosić z taką sprawą?
Odpowiedz
#2
Na ich miejscu mocno bym przemyślał ten krok. Ta firma to tak naprawę Votum Sa która też mocno namawia frankowiczów na skorzystanie z ich usług a prawda jest taka, że na chwilę obecną nie mają żadnych sukcesów na tym polu. Wielokrotnie w wielu miejscach w internecie jest też podane wiele przykładów dla których spraw frankowe zleca się tylko bezpośrednio do adwokata lub radcy prawnego a nie podpisując umowy z różnego rodzaju spółkami czy to z o.o czy s.a. W skrócie takie spółki nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje działania
Odpowiedz
#3
Też maiłam z ich strony propozycję ale odmówiłam. DSA Investment SA z jednej strony jest liderem sprzedaży produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych ( takie są informacje na ich stronie ) a z drugiej strony chce chronić poszkodowanych przez te produkty. No jak by nie było jest to moim zdaniem pewien konflikt interesów który może mieć znaczenie dla nas. Nie można jednocześnie być maksymalnie zaangażowanym po jednej i po drugiej stronie konfliktu. Jak się chce otrzymywać zlecenia od podmiotów rynku finansowego to nie można być maksymalnie zaangażowanym w prawną walkę z nimi. Takie są moje przemyślenia na ten temat. Warto aby takie informacje mieli też rodzice zanim podejmą ostateczną decyzję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości