Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Czy opłaca się wcześniej spłacić kredyt frankowy
Czy gdybyście mieli oszczędności pozwalające na częściowa spłatę kredytu, zrobilibyście to? Czy też trzymalibyście kasę na wypadek 1) czarnego scenariusza typu strata pracy, choroba, 2) odsetek w powiedzmy wysokości do 2 rat rocznie, 3) spadku kursu franka, 4) inne, jakie?
Odpowiedz
To ze spłacę trochę nic nie zmieni gdy frank nieoczekiwanie eksploduje
Odpowiedz
Albo może wprost: z jakiego banku jest to pytanie?!
Odpowiedz
mBank, kredyt z sierpnia 2006
Odpowiedz
przy takimm oprocentowaniu i kursie franka nie opłaca mi się spłacać szybciej
Odpowiedz
Najbardziej opłaca się ich pozwać albo przestać płacić i brać adwokata. Ja tez walczę z mbankiem i Raiffeisen ( dwa kredyty hipoteczne ) , powodzenia
Odpowiedz
Wydała bym na prawnika i założyła kolejną sprawę bankowi i walczyła bym o spokój mojej rodziny. Ale ten dzień i tak się zbliża wielkimi krokami
Odpowiedz
(12-23-2018, )Groiiixxx napisał(a): Najbardziej opłaca się ich pozwać albo przestać płacić i brać adwokata. Ja tez walczę z mbankiem ( dwa kredyty hipoteczne ) , powodzenia

I jak idzie? Którego prawnika do prowadzenia sprawy wybrałeś?
Odpowiedz
(12-23-2018, )Blester napisał(a): I jak idzie? Którego prawnika do prowadzenia sprawy wybrałeś?

Narazie nieźle, z mbankiem 1 instancja do przodu w drugiej sprawie to dopiero początek. 

Adwokat najlepszy do spraw frankowych w Warszawie czyli Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski adwokaci i radcowie prawni
Odpowiedz
Mój prawnik zakazał przewalutować i nadpłacać tłumacząc wprost czemu nie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości